Gouden huwelijksparenconcert 2017

Maandag 20 november 2017

Op zondag 19 november 2017 vierde het gemeentebestuur voor de tweede keer het Gouden huwelijksparenconcert in het ‘Huis van de Burger’. Hiervoor werden alle 50-jarige huwelijksparen van onze gemeente uitgenodigd.Onze gemeente telt dit jaar 170 gouden huwelijksparen!

IMG_7909

Dit Gouden huwelijksparenconcert werd muzikaal omlijst met een mooi en gevarieerd programma door Fanfare Sint Gertrudis uit Sint Geertruid onder leiding van Jos Dobbelstein. Onze gouden huwelijksparen genoten met volle teugen van deze speciaal voor hun georganiseerde dag, een gezellig samenzijn én natuurlijk een prachtig concert!
 

Gemeentehuis Margraten (Op afspraak)

  • Amerikaplein 1, 6269 DA Margraten
  • Nu gesloten.
  • Maandag: 09:00 - 12:00

Servicepunt Eijsden (Op afspraak)

Receptie KCC Margraten