Gouden huwelijksparenconcert 2018

Maandag 8 oktober 2018

Op zaterdag 6 oktober 2018 vierde het gemeentebestuur voor de derde keer het Gouden huwelijksparenconcert in het ‘Huis van de Burger’. Hiervoor werden alle 50-jarige huwelijksparen van onze gemeente uitgenodigd. Onze gemeente telt dit jaar 150 gouden huwelijksparen!

kHuwelijksconcert 6-10-2018 Roduchfotografie-21
Foto: Roduch Fotografie

De Gouden huwelijkparen werden in het zonnetje gezet met een speciaal concert opgeluisterd door Harmonie Concordia onder leiding van Jos Dobbelstein en Hub van Wissen waarbij Roy Willems (zang) en Jos Dobbelstein (altsaxofoon) hun medewerking verleenden als solist. Onze gouden huwelijksparen genoten met volle teugen van werken in verschillende muziekstijlen; denk aan André Rieu, de Toppers, Wim Zonneveld en Meredith Wilson.

De aanwezige huwelijksparen kunnen mooi terugblikken op deze speciaal voor hun georganiseerde dag, een gezellig samenzijn én natuurlijk een prachtig concert!

Gemeentehuis Margraten (Op afspraak)

  • Amerikaplein 1, 6269 DA Margraten
  • Nu gesloten.
  • Morgen: 9.00 - 12.00 uur

Servicepunt Eijsden (Op afspraak)

Receptie KCC Margraten