"Als eerste op de hoogte van het laatste gemeentenieuws"

Donderdag 26 september 2019

Wilt u als eerste op de hoogte zijn van nieuws uit Eijsden-Margraten? Meld u dan nú aan voor de nieuwe digitale nieuwsbrief voor inwoners. “Sinds september ontvangen abonnees elke week een nieuwsbrief in hun mailbox”, vertelt communicatieadviseur Bram Hammes.

Welke informatie staat in de nieuwsbrief?
“In de digitale nieuwsbrief voor inwoners staat het laatste nieuws uit onze gemeente. Ook publiceren we elke week een actueel overzicht van de evenementen in Eijsden-Margraten. Zó bent u als eerste op de hoogte, nog voordat het nieuws op onze gemeentepagina in de Etalage verschijnt.”

Wanneer ontvangen abonnees de nieuwsbrief?
“Zij ontvangen de nieuwsbrief elke maandagmiddag. Iedere week verschijnt er een nieuwe editie met het nieuws van die week. Bij speciale gelegenheden versturen we een themanieuwsbrief. Eind dit jaar evalueren we de manier van werken.”

Hoe kan ik mij aanmelden?
“Inschrijven kan snel en makkelijk via deze link. U kunt zich uiteraard óók op elk gewenst moment weer uitschrijven. We gebruiken uw gegevens alleen voor het versturen van de nieuwsbrief.”