Snel en makkelijk: Ontvangt u onze digitale nieuwsbrief al?

Maandag 1 maart 2021

Al meer dan 1000 inwoners ontvangen onze digitale nieuwsbrief. De informatie is snel, beknopt, altijd bij de hand en spaart papier. Wilt u ook als eerste op de hoogte zijn van nieuws uit Eijsden-Margraten? Meld u dan aan voor onze digitale nieuwsbrief. U ontvangt de nieuwsbrief elke week in uw mailbox.

Nieuws

In de digitale nieuwsbrief voor inwoners staat het laatste nieuws uit onze gemeente. Zó bent u als eerste op de hoogte, nog voordat het nieuws op onze gemeentepagina in weekblad De Etalage verschijnt.

Aanmelden

Dit doet u snel en makkelijk via onze website www.eijsden-margraten.nl/nieuws. U kunt zich uiteraard op elk gewenst moment weer afmelden. We gebruiken uw gegevens alleen voor het versturen van de nieuwsbrief.