Week van de ontmoeting: 30 september t/m 7 oktober

Maandag 13 september 2021

Van 30 september tot en met 7 oktober staat Nederland in het teken van de ‘Week tegen eenzaamheid’. In Eijsden-Margraten omschrijven we die week liever als de ‘Week van de ontmoeting’. In het hele land vinden activiteiten plaats waarbij we elkaar kunnen ontmoeten, ook in onze gemeente. Het thema dit jaar is dan ook ‘Kom erbij’. Iedereen, van jong tot oud, kan gratis  meedoen. Uiteraard wordt er rekening gehouden met de coronamaatregelen.

Wethouder Chris Piatek: “Ik ben er trots op dat in Eijsden-Margraten zoveel inwoners en vrijwilligers naar elkaar omkijken. Toch is het soms lastig om te zien of iemand eenzaam is. Er zijn zoveel verschillende vormen van eenzaamheid bij jong en oud. Het voelt voor iedereen anders. Ook rust er nog vaak een taboe op het onderwerp. Je zegt niet gemakkelijk over jezelf dat je je
soms eenzaam voelt. Het is daarom fijn dat er in de ‘Week van de ontmoeting’ zoveel te doen is in onze gemeente.”

Bekijk hier het complete programmaoverzicht (PDF, 2.2 MB)

Logo Week van de ontmoeting