Alle scholen in Eijsden-Margraten zichtbaar rookvrij!

Maandag 9 januari 2023

Een goede start van het nieuwe jaar! Sinds kort zijn alle basisschoollocaties in onze gemeente rookvrij. Dit vinden wij belangrijk omdat ieder kind gezond en gelukkig moet kunnen opgroeien. Door kinderen niet met roken in aanmerking te laten komen, voorkomen we dat zij later zelf gaan roken. Wethouder Chris Piatek hielp onlangs de medewerkers van de buitendienst met het plaatsen van rookvrijborden- en stoeptegels bij basisscholen de Cramignon en de Tangram in Eijsden. “We willen hiermee aangeven welke plekken in onze gemeente rookvrij zijn” aldus Chris Piatek .

Samen op weg

Een rookvrije generatie is een landelijk initiatief. Op plekken waar kinderen veel komen is roken niet wenselijk. De rookvrijborden- en stoeptegels zijn een niet-rook advies en géén rookverbod.

Steeds meer plekken in Eijsden-Margraten worden rookvrij. Volg onze voortgang op onze website: www.eijsden-margraten.nl/rookvrij-eijsden-margraten.

#rookvrijegeneratie #rookvrij #goedevoornemens #jogg #preventieakkoord #ggdzuidlimburg
 

Wethouder Chris Piatek helpt medewerkers van de buitendienst