Ontvangt u onze digitale nieuwsbrief al?

Maandag 4 januari 2021

Steeds meer mensen ontvangen graag onze digitale nieuwsbrief. De informatie is snel, beknopt en spaart papier. Wilt u ook als eerste op de hoogte zijn van nieuws uit Eijsden-Margraten? Aanmelden is gratis en u ontvangt de nieuwsbrief elke week in uw mailbox.

Nieuws uit uw gemeente

In de digitale nieuwsbrief voor inwoners staat het laatste nieuws uit onze gemeente. Ook informeren wij u regelmatig over onze lopende projecten. Zó bent u als eerste op de hoogte, nog voordat het nieuws op onze gemeentepagina in weekblad De Etalage verschijnt.

Aanmelden

Dit doet u makkelijk via onze website (homepage). U kunt zich uiteraard op elk gewenst moment weer afmelden. We gebruiken uw gegevens alleen voor het versturen van de nieuwsbrief.