Wereld Niet Roken Dag

Donderdag 25 mei 2023

Op 31 mei is het Wereld Niet Roken Dag en vragen wij extra aandacht voor een rookvrij Eijsden-Margraten. Steeds meer locaties in onze gemeente worden zichtbaar rookvrij. Dit doen we omdat we het belangrijk vinden dat onze jeugd rookvrij opgroeit. Om roken te ontmoedigen, worden locaties waar kinderen veel komen zichtbaar rookvrij. Dit doen we door het plaatsen van borden en stoeptegels. De volgende locaties in onze gemeente zijn rookvrij:

  • Alle basisscholen
  • Alle kinder- en peuteropvanglocaties
  • Alle gastouderlocaties


Herinnering voor sportverenigingen
De sportsector wil in 2025 geheel rookvrij zijn. Dit betekent dat alle sportverenigingen de komende tijd rookvrij worden. Om onze sportverenigingen te ondersteunen in de aanschaf van materialen, kunnen sportverenigingen deze tot 1 augustus 2023 declareren bij de gemeente. Meer info: www.eijsden-margraten.nl/rookvrij.