Nieuws uit Eijsden-Margraten in uw digitale brievenbus

Vrijdag 28 juli 2023

Wekelijks brengt de gemeente een digitale nieuwsbrief uit. De informatie is snel, beknopt en we sparen met z’n allen papier. Aanmelden is gratis en u ontvangt de nieuwsbrief elke week in uw mailbox. Makkelijk en altijd bij de hand.

In de digitale nieuwsbrief voor inwoners en ondernemers staat het laatste nieuws uit onze gemeente. Ook informeren wij u regelmatig over onze lopende projecten. Zó bent u als eerste op de hoogte, nog voordat het nieuws op onze gemeentepagina in weekblad De Etalage verschijnt. Wilt u ook als eerste op de hoogte zijn van nieuws uit Eijsden-Margraten?

Aanmelden

Dit doet u makkelijk via onze website www.eijsden-margraten.nl/nieuws. U kunt zich uiteraard op elk gewenst moment weer afmelden. Uw gegevens worden uitsluitend gebruikt voor het versturen van digitale nieuwsbrieven en worden niet ingezet voor andere doeleinden van de gemeente. Uiteraard verstrekken wij uw gegevens niet aan derden.
Blijf op de hoogte van actualiteiten, ontwikkelingen en ander nieuws in Eijsden-Margraten en meld u vandaag nog aan.