Beleef de zomer in Eijsden-Margraten

Maandag 3 augustus 2020

Nu we dichter bij huis vakantie vieren, trekken we eropuit in onze eigen mooie omgeving. Gelukkig wanen we ons met wat zonnestralen en uitzicht over het glooiende natuurschoon al snel in mediterrane sferen.

Ga eropuit
Bezoek imkerij BEEing Pure in Gronsveld. Ontdek de bijzondere leefstijl van de bijen en proef honing uit eigen huis. Of ga samen met een gids op excursie bij de prehistorische vuursteenmijn in Rijckholt.
Bent u een echte fijnproever? Maak dan een toer langs de wijngaarden in onze gemeente. Ontmoet de wijnboeren en geniet van Limburgse wijn-spijscombinaties.

Meer weten?
Dit is slechts een greep uit alle activiteiten die onze gemeente te bieden heeft. Ga voor meer tips naar www.ontdekeijsdenmargraten.nl en laat u verrassen!